KLANTREACTIE
Gisteren heeft de keuringsarts mijn Keuringsverslag digitaal ingevuld. Maar nu, vandaag dacht ik, zal ik eens inloggen op mijn.cbr.nl. Wat dacht u, het onmogelijke is gebeurd. GOEDKEURING VOOR AL MIJN RIJBEWIJZEN. En dit binnen 24 uur!
Dus digitaal schijnt ineens alles te kunnen. In ieder geval is er met uw hulp en waarschijnlijk contact door u met de arts alles opgelost.
Buitengewoon te spreken over mijn rijbewijs-keuring door dokter Kloosterman, afgelopen vrijdag 13 jan. in Franeker. Vriendelijk èn zakelijk.
Haar afscheidswens "ik zie u over vijf jaar weer" maakte mijn hele dag goed!
Hierbij wil ik u bedanken voor de snelle afhandeling van de EigenVerklaring en keuring voor het verlengen en aanvragen van mijn rijbewijs voor vrachtwagens. In totaal heeft dit maar 7 dagen geduurd; keuring 23 augustus en 3 september ontving ik de eigen verklaring.
Vriendelijk bedankt,
Dhr. O., Hoofddorp
Wat een geweldige service. Iedereen mag/moet het weten dat jullie echt voor de klanten zijn. Jullie zijn een voorbeeld voor heel veel instanties. Ik ga het ook rond vertellen hóór, hoe klantvriendelijk jullie zijn. Maar het hangt ook op de 1ste plaats af van de persoon die contact heeft met de klant. Dit mag zeker op jullie website geplaatst worden.
Victor Hoop
20 januari 2014 keuring voor al mijn rijbewijzen behalve A en 29 januari de brief in huis om mijn nieuwe rijbewijs op te halen. Dit alles keurig geregeld via internet.
Ik wens jullie veel succes met jullie bedrijf, ik ben geweldig geholpen voor een redelijke prijs. Ik ben zeer tevreden en zal jullie site zeker aanbevelen. Bedankt hiervoor.
Mieke
Ik dank u hartelijk voor de wijze waarop u hebt bijgedragen, enerzijds door het verkrijgen van de vereiste papieren voor de keuring voor het rijbewijs, anderzijds het regelen van een keuringsarts en ten gevolge daarvan het beschikken over mijn nieuwe rijbewijs. Uitmuntend geregeld!
Dhr. de Jong - Leeuwarden
Regelzorg maakt haar naam waar. Vanaf dat ik met Regelzorg in zee ging werden mijn zaken van het begin tot het eind soepel en met zorg geregeld.
Onder dankzegging van harte aanbevolen !!
U heeft mij vlot geholpen om door de brij van een rijbewijsverlenging heen te komen. Met name om vlot door de keuringsarts geholpen te worden. Nog bedankt hiervoor.
Met vriendelijke groet, C.R.
Vandaag laten keuren voor mijn groot rijbewijs in Nijeveen, was heel gemoedelijk en super geregeld. Dikke pluim
Dave Vaasen
Beste Regelzorg, Mijn complimenten hoe alles geregeld is bij uw organisatie. Ik zal het aanbevelen aan anderen.
Ook dokter Windgassen een hele aardige man. Ik ben erg tevreden. Bedankt.
⮜ vorige volgende ⮞